برگزاری جلسه بازسازی عملیات والفجر 2 در بروجرد

برگزاری جلسه برنامه ریزی بازسازی عملیات والفجر 2 در بروجرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد : حجت الاسلام والمسلمینˈحسن ترابیˈ روز شنبه در جلسه برنامه ریزی بازسازی عملیات والفجر 2 در بروجرد افزود : ملت ایران با فرزندان غیور و دلیر خود در دوران دفاع مقدس حماسه ای آفریدند که هر چه در عظمت آن سخن بگوییم نمی توانیم عظمت آن را بیان کنیم.

به گفته وی رزمندگان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس تمام قدمقابل دشمنان ایستادند و طولانی ترین جنگ تاریخ را در نهایت مظلومیت تجربه کردند. وی اظهار داشت : هدف دشمنان از جنگ تحمیلی تضعیف نظام نوپای اسلامی ایران بود ولی ایمان و معنویت ملت ایران حق را بر باطل پیروز کرد و حماسه ای بزرگ برای ملت ایران رقم خورد.

امام جمعه بروجرد اضافه کرد : نسل جوان و نوجوان ایران اسلامی امروز به روحیه ایثار و شهادت نیاز ضروری دارند و بیان خاطرات جنگ و عملیاتها برای آنان تاثیر بسزایی دارد.

وی همچنین گفت: نسل جوان باید بداند که امنیت و اقتدار ملت ایران امروز مرهون رشادت ها و از جان گذشتگی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی افزود : دفاع جانانه ملت ایران از آرمان های بلند انقلاب در دوران دفاع مقدس امروز الگویی برای کشورهای منطقه شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد نیز گفت: عظمت دوران دفاع مقدس آن گونه که باید به نسل جوان که آن دوران را درک نکرده اند منتقل نشده است.

ˈ رضا آریاییˈ افزود: جوانان و نوجوانان باید بدانند که امنیت پایدار کشورمان با توجه به اوضاع آشفته کشورهای منطقه مرهون رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس می باشد.

به گفته وی بازسازی عملیات های دوران دفاع مقدس می تواند تاثیر بسزایی در ایجاد روحیه ایثار و شهادت در جامعه داشته باشد.

وی اظهار داشت : اجرای بازسازی عملیات والفجر 2 در بروجرد مختص سپاه و ارتش نیست و باید همه ارگان ها به این امر کمک کنند.

دسته بندی: