عملیات والفجر دو بازسازی می شود

بازسازی عملیات والفجر دو بروجرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد ، غلامرضا فرید در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد اظهار داشت : بصیرت دادن به مردم در راستا با خنثی سازی توطئه های دشمنان به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی در جنگ نزم از اهداف بازسازی عملیات والفجر دو و نمایش مسافران آسمانی می باشد .

وی عنوان داشت : بر خود واجب دانستیم که به ندای مقام عظمای ولایت لبیک گفته و ما ، جامنده ها و وامانده هایی از کاروان شهدا در این برهه از زمان ، عزممان را جزم کنیم تا بتوانیم گوشه هایی از ایثار و دلاورمردی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را برای نسل جوان ، از طریق بازسازی عملیات والفجر دو و نمایش مسافران آسمانی به تصویر بکشانیم .

سرهنگ پاسدار غلامرضا فرید گفت : در این برنامه 24 آیتم نمایشی به نمایش داده خواهد شد که چهار آیتم از آن به تشریح عملیات والفجر دو و اهمیت این عملیات بررسی خواهد شد .

و در اجرای این برنامه به چگونگی خیانت منافقین و بنی صدر در راستا با ترور شخصیت های انقلابی از جمله شهید احمد تنه کار به دست منافقین و به شهادت رساندن شهید جمال کاوند به دست گروهک دموکرات و کومله در کردستان و چگونگی به شهادت رسیدن شهید محمد بروجردی  و بررسی عملکرد دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس پرداخته خواهد شد .

وی یادآور شد : از دیگر اهداف برگزاری این مراسم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در هشت سال دفاع مقدس  ، به نسل جوان و مروری بر حوادث آن زمان و بررسی و تحلیل اقدامات دشمنان اسلام و مردم انقلابی جمهوری اسلامی ایران در طول 35 سال گذشته می باشد .

وی تصریح کرد : از دیگر برنامه های مسافران آسمانی ، نور افشانی ، بمباران هوایی ، نیم نگاهی به افسران بعثی عراق و گروهک تروریستی داعش و بررسی وجه مشترک آنها ، بمباران شیمیایی و دیگر برنامه های فرهنگی خواهد بود .

بازسازی عملیات والفجر دو بروجرد
دسته بندی: