اولین یادواره شهدای ورزشکار بروجرد برگزار می شود

اولین یادواره شهدای ورزشکار بروجرد پایگاه اطلاع رسانی شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدا : اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان بروجرد در روز دوشنبه 20 بهمن ماه در زورخانه وحدت این شهرستان برگزار می شود .

دبیر برگزاری این یادواره در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهدا افزود : با بیان اینکه همه ما مدیون خون شهدا بوده و موظف به زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن عزیزان هستیم ، شهدا را متعلق به همه دانست و اظهار کرد : تلاش  در جهت هر چه باشکوهتر برگزار شدن یادواره شهدای ورزشکار می باشد.

وی بیان کرد : برگزاری اولین یادواره شهدای ورزشکار با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید و آشنایی این نسل با رشادت ها و ایثارگری های بزرگ مردان هشت سال جنگ تحمیلی است .

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد : این یادواره  با سخنرانی حجت الاسلام کرمی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (علیه السلام) استان لرستان و در تاریخ 20 بهمن راس ساعت 15 در زورخانه وحدت واقع در خیابان جعفری این شهرستان برگزار خواهد شد.

این یادواره توسط معاونت تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج بروجرد و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد و کانون بسیج ورزشکاران برگزار خواهد شد .

دسته بندی: