حماسه و ایثار

اولین یادواره شهدای ورزشکار بروجرد برگزار می شود

اولین یادواره شهدای ورزشکار بروجرد پایگاه اطلاع رسانی شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدا : اولین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان بروجرد در روز دوشنبه 20 بهمن ماه در زورخانه وحدت این شهرستان برگزار می شود .

تشییع پیکر شهید سردار محمد علی الله دادی

شهید سردار محمد علی الله دادی پایگاه اطلاع رسانی شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدا : مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج‌محمدعلی الله‌دادی صبح امروز (1 بهمن‌ماه) با حضور جمع کثیری از فرماندهان و مسئولان لشگری و کشوری ، یادگاران دفاع مقدس و همرزمان شهید ، پاسداران و آحاد مردم قدرشناس و شهید پرور از مقابل ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار گردید.

اولین یادواره شهدای اصناف بروجرد برگزار شد

اولین یادواره شهدای اصناف بروجرد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد : یادوراه شهدای اصناف شهرستان بروجرد امروز، 30 تیرماه 1393 با حضور جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، مدیران دستگاه‌های اجرایی ، طلاب و روحانیون و اصناف و بازاریان بروجرد در گلزار شهدای شهرستان بروجرد برگزار شد .

عطر افشانی قبور مطهر شهدای بروجرد

عطر افشانی قبور مطهر شهدای بروجرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هزار و پانصد شهید بروجرد : سرهنگ محمد پاپی نژاد ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بروجرد ضمن تبریک هفته بسیج دانش آموزی به تمام دانش آموزان بسیجی و بیان خاطراتی از دانش آموزان در دوران دفاع مقدس ، از آنها خواستند تا با الگو گرفتن از دانش آموزان شهید ، همچون حسین فهمیده در جهت عزت اسلام و انقلاب با تحصیلات خود قدم بردارند.

در این مراسم جناب آقای شاهوردی زاده ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد بیان داشت : دانش آموزان باید با تلاش و کوشش در تحصیل علم و دانش زمینه را برای قدرتمند نمودن ملت ایران در برابر استکبار جهانی فراهم نمایند.

یادواره شهدای پایگاه های مقاومت شهید شیرودی و بلال حبشی

یادواره شهدای پایگاه های مقاومت شهید شیرودی و بلال حبشی

یادواره 49 شهید پایگاههای مقاومت بلال حبشی و شهید شیرودی شهرستان بروجرد با حضور خانواده های معظم شهدا و مردم این شهرستان برگزار شد

دکتر حسینی از اساتید برجسته دانشگاه و عضو تیم مذاکره کننده هسته ای کشور شهدا را سرمایه های همیشگی تاریخ ایران اسلامی برشمرد و گفت : شهدا سرمایه هایی هستند که فقط مخصوص برهه خاصی از زمان نیستند بلکه تا همیشه در تاریخ ایران می درخشند.