اخبار ویژه

تشییع پیکر شهید جهاد مغنیه

شهید جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه پایگاه اطلاع رسانی شهدا

مراسم باشکوه تشییع پیکر شهید جهاد مغنیه در حومه جنوبی بیروت ، با حضور شمار زیادی از مردم لبنان و شخصیت های برجسته از جمله مسئولان بلند پایه حزب الله برگزار شد ؛ مراسمی که با اعلام حمایت از آرمان مقاومت و اعلام انزجار از قاصبان صهیونیست همراه بود.

یادواره شهدای مظلوم حمله موشکی و روز شهرستان بروجرد برگزار شد

یادواره شهدای مظلوم حمله موشکی و روز شهرستان بروجرد پایگاه اطلاع رسانی شهدا بروجرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدا : صبح امروز نخستین یادواره شهدای مظلوم حمله موشکی و روز شهرستان بروجرد در سالن اجتماعات علامه شهیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار شد.

پیکرهای مطهر دو شهید گمنام در بروجرد تشییع و خاکسپاری شد

پیکرهای مطهر دو شهید گمنام در بروجرد تشییع و خاکسپاری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد : پیکرهای مطهر این شهیدان گمنام پس از انجام مراسم نظامی با حضور پر شور مسئولان محلی و استانی و دانشجویان از مسجد امام خمینی(ره) به سمت امامزاده جعفر(ع) تشییع و برای خاکسپاری به دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد منتقل شدند.

مراسم تعزیه خوانی در حسینیه حضرت آيت ا... العظمي نجفي بروجردي برگزار شد

مراسم تعزیه خوانی در حسینیه حضرت آيت ا... العظمي نجفي بروجردي برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هزار و پانصد شهید بروجرد : عصر روز عاشورا مردم عزادار شهرستان بروجرد با حضور در حسینیه حضرت آيت ا... العظمي حاج شيخ علي محمد نجفي بروجردي  در سوگ سرور و سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) و شهادت 72 تن از یاران با وفایش در دشت کربلا بر سر و سینه زدند و اشک ما تم ریختند .

عزاداری عاشورای حسینی در بروجرد برگزار شد

آیین عزاداری عاشورای حسینی در بروجرد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هزار و پانصد شهید بروجرد : صبح روز عاشورا مردم عزادار شهرستان بروجرد با حضور در دسته های زنجیر زنی ، سینه زنی و همچنین تجمع در امامزادگان ، مساجد ، تکیه های حسینی و محافل عزاداری در سوگ سرور و سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) و شهادت 72 تن از یاران با وفایش در دشت کربلا بر سر و سینه زدند و اشک ما تم ریختند .

آیین عزاداری تاسوعای حسینی در بروجرد برگزار شد

آیین عزاداری تاسوعای حسینی در بروجرد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هزار و پانصد شهید بروجرد : صبح و عصر امروز مردم عزادار شهرستان بروجرد  با حضور در دسته های زنجیر زنی ، سینه زنی و همچنین تجمع در مساجد تکیه های حسینی و محافل عزاداری در سوگ سرور و سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام) و شهادت 72 تن از یاران با وفایش در دشت کربلا بر سر و سینه زدند و اشک ما تم ریختند.

نمازگزاران بروجردی در حمایت از امر به معروف و نهی از منکر تجمع کردند

نمازگزاران بروجردی در حمایت از امر به معروف و نهی از منکر تجمع کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد : نمازگزاران جمعه در بروجرد بعد از اقامه نماز جمعه در مقابل مصلی نماز جمعه بروجرد تجمع کرده و با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از امر به معروف و نهی منکر در جامعه اعلام کردند.

مراسم شیرخوارگان حسینی در بروجرد برگزار شد

مراسم شیرخوارگان حسینی در بروجرد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شهداي بروجرد : همزمان با روز ششم محرم دوازدهمين همايش شيرخوارگان حسيني که به همت مجمع جهاني حضرت علي اصغر(ع) برگزار مي شود ، با استقبال بسياري از مادران  در مصلاها ، مهديه ها و حسينيه هاي تعيين شده در 2 هزار و 700 نقطه از ايران برگزار شد.

همایش بزرگ هیئت های مذهبی بروجرد برگزار شد

همایش بزرگ هیئت های مذهبی بروجرد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای بروجرد : همایش بزرگ هیئت‌های مذهبی به مناسبت دهه محرم با حضور امام جمعه ، رئیس سازمان تبلیغات و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و کانون‌ها و مداحان مذهبی با هدف ترویج فرهنگ ناب اسلام در بروجرد برگزار شد.

صفحه‌ها